Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Asim Thai Turanka

Novinky
NOVINKY9.10.2009

Po delší době píši úžasnou novinu, že Asimův syn Edmounth vystavoval na světové výstavě v Bratislavě a dostal V čímž mu moc gratuluji a přeji mnoho úspěchů v další výstavní kariéře :-).

20.2.2009

Tak u chovatelky zbyl poslední chlapeček Erwin, je moc krásný, kdybych neměla Asima tak bych si ho určitě vzala protože je úžasný tak pokud by měl někdo zájem honem kontaktujte chovatelku ať už má konečně svůj vlastní domov a páníčky jenom pro sebe :-)

   

18.1.2009

Tak nám začala pořádná zima, po krutých mrazech napadl sníh což se Asimovi moc nelíbí, ale vzhledem k tomu, že mu teď narostla krásná zimní srst tak jsem ho musela nafotit a dala jsem je do galerie, protože v tom sněhu mu to moc sluší, ikdyž se jako vždy fotit nechtěl takže sem ho musela přemlouvat, ale pak za ním přišla jeho psí kamarádka tak jsem je musela mlejsknout spolu, vypadají opravdu zamilovaně :-).

12.12.2008
Jako každý týden i teď podávám informace o Asimkově dětičkách, kterým je už 5 týdnů a samozřejmě přidávám i pár fotografií, aby bylo vidět jak mrňata rostou :-).

  


9.12. 2008

Kdyby měl někdo zájem o Asimkova miminka tak více info najdete na www.thai-ridgeback.cz, kluci jsou zatím volní a prý jsou to úžasní mazlové tak kdo by měl zájem tak neváhejte a kontaktujte paní Herianovou.

                                 
28.11.2008

Tak mimčům jsou dneska 3 týdny a jak to tak vypadá tak se mají čile k světu, všichni jsou čiperní a jak psala paní chovatelka tak jsou i velice čistotní tak snad jim to vydrží :-).
                               Tak mimina rostou jako z vody, už jim jsou 2 týdny a konečně začali koukat. Všechna jsou naprosto úžasná tak doufám, že budou mít i úžasné majitele, kteří je budou mít rádi jako my Asima.

7.10.2008

Po dlouhém očekávání se konečně narodila štěňátka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je jich 7 a všechna jsou úplně úžasná. Jsou 2 holčičky a 5 kluků což je sice trošku nepoměr, ale stejně je to úžasné, že Asim je konečně po dlouhém snažení otcem.
 

                                


7.9.2008 jsme byli za nevěstou v Ostravě a jak to tak vypadá tak Asimek bude nejspíš poprvé tatínkem.


Náš Asim se konečně stal českým šampionem, jsem na něj hrdá, nikdy sem si nemyslela, že dosáhneme až tak vysoko. No pro někoho to možná není nic moc, ale vzhledem k tomu, že je to vlatně můj první pes na výstavy tak sem hrozně ráda.


30.9.2008 - spuštěn web Asimka

18.1.2009

Tak nám začala pořádná zima, po krutých mrazech napadl sníh což se Asimovi moc nelíbí, ale vzhledem k tomu, že mu teď narostla krásná zimní srst tak jsem ho musela nafotit a dala jsem je do galerie, protože v tom sněhu mu to moc sluší, ikdyž se jako vždy fotit nechtěl takže sem ho musela přemlouvat, ale pak za ním přišla jeho psí kamarádka tak jsem je musela mlejsknout spolu, vypadají opravdu zamilovaně :-).TOPlist